Україна не вирішила проблеми виборчих прав переселенців

Україна не вирішила проблеми виборчих прав переселенців

Україна не скористалась можливістю оперативно розв’язати ті проблеми, які стосуються прав внутрішньо переміщених осіб під час виборів.

Про це повідомили у громадській мережі ОПОРА.

 «Ми маємо викрадення людей, силову протидію виборчому процесу, це і захоплення дільниць і погроми виборчих дільниць», – сказав аналітик Центру документування Української Генсільської спілки з прав людини Сергій Мовчан.

Також аналітики заявили про відсутність дієвого механізму залучення місцевого населення до участі у виборах на місцевому та національному рівнях.

Аналітик Громадянської мережа ОПОРА Олександр Клюжев наголосив, що «ключове завдання зараз – забезпечити прозору процедуру проведення виборів, адже на основі завчасного оприлюднення позиції різних силових органів Центральна виборча комісія зможе обґрунтовано приймати рішення».

«Те, що відбулось у 2015 році (під час позачергових президентських виборів), є неприйнятним, так само неприйнятними є ситуації на позачергових виборах до парламенту, коли є внутрішні локальні політичні обставини, які впливали на факт проведення чи непроведення виборів у тій чи іншій громаді», – наголосив Клюжев. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm