Україна не зможе виконувати боргові зобовязання без МВФ – експерт

Україна не зможе виконувати боргові зобов'язання без МВФ, – експерт

Україна не зможе обслуговувати свої боргові зобов'язання, якщо перерве співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Тому українська влада має виконувати зобов'язання перед МВФ і продовжувати реформи.

Про це заявив голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні, екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош в ефірі «5 каналу», передає «Інтерфакс-Україна».

«Це нормально в демократичних країнах, коли політики перед виборами не хочуть робити реформи, тому що люди реформ бояться. Але в 2018 році потрібно, щоб реформи тривали. Тому що Україна - в ситуації, коли без реформ не буде прогресу, а люди потребують прогресу. Тому що (без реформ) Україна не зможе фінансувати свої зобов'язання без програми валютного фонду, а отже - необхідно, щоб були виконані ці зобов'язання (про проведення реформ, взяті перед МВФ)», - заявив Міклош.

Він також зазначив, що одним з найважливіших зобов'язань України перед МВФ є проведення антикорупційної реформи, зокрема, прийняття законопроекту про Антикорупційний суд.

«Буде необхідно, щоб ці передумови валютного фонду були виконані навесні, тобто до кінця травня, щоб не створити проблеми в цьому фінансуванні. Значить, ще є час... Але не тільки потрібно мати якийсь Антикорупційний суд - треба мати такий суд, який буде працювати. І не тільки за назвою антикорупційний, а той, який буде боротися з великою корупцією», - сказав Міклош.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram