Україна оскаржує заблокування 15 млн євро гарантій на проведення Євробачення-2017

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) подала скаргу на заблокування і ініціювання процедури арешту Женевським управлінням примусового стягнення заборгованості15 мільйонів євро, наданих Україною Європейській мовній спілці.
Про це повідомив голова Національної громадської телекомпанії України Зураб Аласанія, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Подано вже до суду. З нашого боку, адвокатська фірма, яка нас представляє, пішло вже оскарження. Ми спираємося на те, що 15 мільйонів євро - це державні кошти, які не передбачені щодо будь-яких претензій, крім забезпечення «Євробачення». Будь ласка, поверніть», - розповів він.

За його словами, НСТУ очікує призначення дати суду і розгляду цього питання.

«Це справа не двох-трьох днів. Розгляд може тривати два-чотири місяці», - зазначив Зураб Аласанія.

Як повідомлялося, Женевське управління примусового стягнення заборгованості заморозило і ініціювало процедуру арешту 15 мільйонів євро, наданих Україною Європейській мовній спілці у вигляді гарантії належного проведення  Євробачення-2017.

У ЗМІ пов'язували заморозку коштів з тим, що раніше Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні апеляції НСТУ як правонаступниці Національної телекомпанії України (НТКУ) за позовом компанії Euronews про стягнення з неї EUR10,59 млн, що еквівалентне близько 251,76 млн грн.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram