Україна безкоштовно отримає летальне озброєння від США

Україна безкоштовно отримає летальне озброєння від США

Україна безкоштовно отримає летальне оборонне озброєння від США. Адміністрація президента США прийняла рішення про його постачання в кінці минулого року. Зараз мова йде про допомогу американського уряду українській армії, а комерційні контракти і комерційні продажі - це зовсім інше питання.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомила посол США в Україні Марі Йованович.

«Дійсно, в минулому році Адміністрація (президента США, - ред.) прийняла рішення про надання Україні додаткових оборонних можливостей. Поки що подробиць, як це буде зроблено, немає. У нас, як і в Україні, є певна процедура - для реалізації цих рішень ми повинні проінформувати Конгрес про те, як це буде зроблено. І тільки пройшовши цю процедуру, приступити до реалізації», - сказала Йованович.

На питання: будуть це поставки від американського уряду чи від приватних комерційних фірм?, - дипломат відповіла, що мова йде про допомогу уряду.

«Зараз ми говоримо про оборонну допомогу, яка надається Україні від уряду Сполучених Штатів. Комерційні контракти і комерційні продажі - це зовсім інше питання», - сказала вона.

На уточнююче запитання, чи отримає Україна це озброєння безкоштовно, посол коротко відповіла: «Так»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram