Україна перегляне списки російських артистів-українофобів

В Україні створена міжвідомча комісія з представників СБУ, Нацради з телерадіомовлення, професіоналів, експертів, представників медіа-компаній для перегляду списку російських артистів, яким заборонений в'їзд.

Про це повідомив міністр культури України Євген Нищук.

За його словами, у комісії йде перегляд списків, «які ще з тих часів, коли вони скопом пішли, де, ви знаєте, спочатку був той, хто підписався». «Ну, ви знаєте, як воно там було, після того, можливо, він нічого не говорив, і їх, очевидно, необхідно переглядати», -сказав міністр в ефірі телеканалу 1+1.

Нищук повідомив, що за три роки з'явилися нові артисти, які не просто негативно висловлюються щодо України, а являють собою певну загрозу безпеки. «Це знаходиться в площині і РНБО, яка виносить певні санкції на один або три роки, по-різному», - сказав міністр культури.

Він додав, що в Міністерстві культури є група людей, яка обробляє звернення щодо тих чи інших діячів культури і направляє матеріали в СБУ.

«Так було по відношенню до деяких співачок, які планували виступу в певних залах, і ці концерти були скасовані. Там були наведені конкретні факти того, що вони були в анексованому Криму, або неодноразово висловлювалися проти української культури, української держави», - сказав Нищук.
 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm