Україна замість російського ввозитиме американське вугілля

Міністерство енергетики та вугільної промисловості ініціює заборону імпорту російського вугілля, а натомість пропонує ввезення вугілля зі США.

Про це заявив глава відомства Ігор Насалик, передає Еспресо.TV.

«Міністерство подало в Кабмін документи про те, щоб заборонити ввезення з російської сторони енергетичної групи вугілля», - сказав він.

За словами міністра, наразі Україна розраховує укласти контракт на поставку вугілля антрацитної групи з США.

«Це вигідно і з логістики, ми виграємо близько 60% з логістики звідти, плюс там зараз цікава ціна. Вони нам сказали, що зараз готові давати 300-350 тис. тонн на місяць, це за рік 3,5-4 млн тонн. Якщо ми домовимося за цим контрактом, то нам не будуть потрібні всі інші», - сказав він. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

 • P, S19 квітня 2017 16:11 Відповісти IP:  89.105.247.--- А дальше не найшлося?
 • ванда19 квітня 2017 14:36 Відповісти IP:  46.201.2.--- Дорожче . . ? Для Америки не жаль . МВФ поможе розрахуватись.
 • Референдум по землі19 квітня 2017 14:19 Відповісти IP:  185.170.41.--- Батьківщина ініціює збір підписів про ерферендум щодо продажу землі. Аргументи Тимошенко порохоботам, зпускаючим слину на землю і бажаючи легалізувати ними захоплене в бідних українців, нічим крити.
  Потрібно 3-и мільйони підписів і їх легко зберуть.
  Чому Свобода не виступила з такої ініціативою? Самопомічь?
  Про продажного Барну не питаю, який від імені "частини депутатів БПП" запевняє що проти продажу, яле як кожен хрунь голосуватиме зовсім по іншому.
  Зрозуміло що буде при курсі в 27 за долар і з п 200 доларів середньою не у всіх, з пенсією 50 дол і те відміняють, з субсидіями 60% населення - зрозуміло куди піде земля і "який українець стане повноправним господарем своєї землі"!
  Про Медведчука не потрібно розповідати - він від імені коалії і Порошенка в Мінську на переговораха і керує обміном полонених для Порошенка від імені України.
  Землі сількогосподарські державні поки не продавати і крапка. Це легалізація краденого і скупка в голодних, які все продадуть за їжу.
 • Не вірю19 квітня 2017 14:08 Відповісти IP:  185.170.41.--- Чергові побрехеньки після офіційного признання Росію одним з найбільших постачальників вугілля в Україну. Путін повіз вугілля з "ДНР" і "ЛНР" Ахметову з Порошенком через Росію.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram