Україна запровадила додаткові санкції проти Росії

Рада національної безпеки і оборони України запровадила додаткові санкції проти фізичних і юридичних осіб Російської Федерації.

Про це повідомила прес-служба Ради національної безпеки та оборони України.

«Через триваючу гібридну агресію РФ проти України Рада національної безпеки і оборони України запровадила додаткові санкції проти фізичних і юридичних осіб держави-агресора», – зазначається у повідомленні.

Зокрема, застосовано санкції проти осіб, незаконно обраних до Державної думи Росії за результатами так званих виборів, проведених окупаційною владою на території Криму. А також членів так званих виборчих комісій, українських підприємств у Криму, що були незаконно перереєстровані за російським законодавством.

Також санкції запроваджено щодо посадових осіб російських правоохоронних органів і судів, причетних до незаконного утримання українських громадян у Росії.

РНБО також застосувала санкції до колишніх керівників України, які оголошені в розшук і переховуються за кордоном та причетні до фінансування терористичної діяльності і гібридної агресії Росії проти України.

Крім того, запроваджено санкції проти підконтрольних Росії юридичних осіб, причетних до ведення Росією гібридної війни проти України в інформаційній сфері та кіберпросторі. Для забезпечення прозорості і синхронізації дії всі санкції, застосовані до фізичних і юридичних осіб, продовжено на 1 рік.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram