Україномовний туристичний маршрут запустили у Берліні ФОТО ВІДЕО

Україномовний туристичний маршрут запустили у Берліні (ФОТО, ВІДЕО)

07.11.2017 09:05
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
У Берліні на всіх 30 екскурсійних автобусах «Berlin City Circle» з понеділка, 6 листопада, можна послухати історії визначних пам'яток міста українською мовою.

Про це повідомляє «Укрінформ».

На першому такому автобусі, на який посол України в Німеччині Андрій Мельник та керівник туристичного підприємства Міхаель Грефе урочисто наклеїли український прапорець, проїхалась і кореспондентка Укрінформу.

«Зараз у нас є гіди 21 іноземною мовою, і ми горді, що тепер такий є і українською. Ми сподіваємося, що це заохотить нових туристів», – заявив Грефе.

Статистика подорожей на жовтих туристичних автобусах не ведеться, але, за оцінками керівника компанії, українські пасажири становлять близько 3-5 відсотків від загальної кількості. Тепер їх буде більше, сподівається Грефе. Його автобуси виходять на маршрути найцікавішими місцями столиця кожні 10 хвилин з 10 до 18 години. За рік ними користуються понад 100 тисяч гостей. Крім гідів на понад 20 мовах, які, треба зауважити, розрізняються з орієнтуванням на те, що більше цікавить туристів з різних країн, є ще німецько- та англомовні гіди спеціально для дітей.

Робота над тим, щоб україномовний гід з'явився в найбільшій в Берліні автобусній туристичній компанії, велася не один місяць, розповів Мельник. І ось тепер українці можуть пізнавати столицю ФРН за допомогою відомих на Батьківщині голосів – ведучих Radio ROKS Соні Сотник та Сергія Зеніна. Реалізувати проект допомогла українська волонтерська ініціатива GuideUA.

Гід цікавий і пізнавальний, посольство планує його доповнювати в майбутньому.

«Ми не зупинятимемося на цьому – в наступному році плануємо зробити аудіогіди в головних музеях Берліна. Можливо, і в приміщенні Бундестагу, який щороку відвідують понад 3 млн туристів», – розповів посол.

Слід зазначити, що україномовний гід з'явився в Рік української мови у ФРН.

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram