Українська діаспора в Росії зазнає утисків, – голова патріотичної організації

Світовий конгрес українців був заснований діаспорою у 1967 році. У той час Україна була у складі СРСР, тому першочерговим завданням було стимулювання визвольного процесу.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» розповів Іван Вовк, голова всеукраїнської патріотичної організації «Воля».

«Спочатку він мав назву «Світовий конгрес вільних українців». Коли Україна досягнула незалежності, в 1993 році його було перейменовано в «Світовий конгрес українців». Коли почалася російсько-українська війна, то «Світовий конгрес» вкотре довів свою важливість як світової надбудови українців, яка охоплює понад 20 мільйонів людей. Ця інституція максимально сприяє, найперше, волонтерському рухові, окрім того, це гуманітарне забезпечення. І ще це представницькі функції на міжнародній арені», – зазначив він.

Що стосується української діаспори в Росії, то вона зазнає утисків, тому діє у напівлегальному статусі: «Нинішній режим Путіна не дозволяє жодного інакодумства і тому їм (діаспорі, – ред.) надзвичайно важко проводити свою діяльність. Разом з тим, вони є, і попри все – вони діють. Попри розбіжність думок, попри різні політичні орієнтації. Вони діють, вони працюють і роблять певні кроки для того, щоби режим Путіна був повалений».

За його словами, на конгресі українців, що невдовзі відбудеться у Львові, буде визначено пріоритети і основні напрямки на найближчі кілька років: «Це є максимальне сприяння переможним крокам України в цій війні, яка, на превеликий жаль, нашою владою не визнана навіть війною. Також – повернення Криму до складу української держави, і, відповідно, повернення в правове поле окупованих територій».

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

  • альоша18 серпня 2017 10:31 Відповісти IP:  109.86.241.--- В першу чергу потрібно провести арешти колишніх регіоналів, комуністів - свiдомих путіністов . Цих тварин необхідно використовувати в якості "валюти" під час переговорів з кацапськими ватажками.
  • как цап18 серпня 2017 10:13 Відповісти IP:  194.44.136.--- був я колись готелі в ОАЕ, зговорився з працівниками готелю, так от приїхали до них гості з мордви. так вони в біде накакали, певно перший раз в житті побачили таку штуку. мусіли викликати санітарну службу з респіраторами, бо жодна покоївка не хотіла за цю роботу братись.
  • как цап18 серпня 2017 10:14 Відповісти IP:  194.44.136.--- витрати за прибирання та дезінфекції перевищили отриманий прибуток від надання готельних послуг. після цього в готелі повісили табличку "но рашен", мало чо
  • как цап18 серпня 2017 10:10 Відповісти IP:  194.44.136.--- тогда, треа кацапів тут ущемляти, бо вони і так тварини

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram