Українська земля належатиме українцям, – Олег Тягнибок

Власністю народу може розпоряджатися тільки сам народ, а не найняті посередники-управителі, які виявилися банальними шулерами. Тому тільки весь український народ має право вирішувати: продавати чи не продавати свою землю. Землю, яка є виключно його «об’єктом права власності» і «основним національним багатством». Так каже наш Основний Закон – Конституція України.
Фото: soc-in.com Фото: soc-in.com

Про це 19 квітня 2017 року заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок під час зборів громадян щодо ініціювання проведення всеукраїнського референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення.

Націоналіст наголосив, що чинна влада не має жодного права ставити питання про продаж землі.

«Хіба ця влада має право розпоряджатися найціннішим і найсвятішим, що є в українців – землею? Якби вони перед виборами сказали людям, що вони збираються продати землю, і їх у цьому підтримав народ, то тоді було б інше питання. А так вони не мають ні морального, ні юридичного, ні будь-якого іншого права ставити питання про продаж землі сільськогосподарського призначення. За три з половиною роки вони не змогли зреалізувати жодну з ініційованих реформ. То невже ви думаєте, що земельна реформа буде успішною?» – зауважив очільник «Свободи»

Олег Тягнибок наголосив, що українська земля сільськогосподарського призначення не має бути товаром. За його словами, «Свобода» виступає взагалі за заборону продажу сільськогосподарської землі. Олег Тягнибок зауважив, що націоналісти не виступають проти ринку землі, однак він має стосуватися землі під нерухомістю, яка є приватною власністю, і присадибних земельних ділянок. Натомість сільськогосподарські землі можуть бути об’єктом довгострокової оренди з правом родинної спадщини.

«У державі має бути створено національний земельний банк – тільки він зможе скуповувати приватизовані паї, якщо ж людина все ж таки має бажання продати свою землю.  Водночас має існувати заборона на продаж землі іноземцям чи особам без громадянства», – зауважив Олег Тягнибок.

Окрім того, лідер ВО «Свобода» нагадав, що прямий курс на впровадження ринку сільськогосподарської землі ще шість років тому – на початку 2011-го – взяв комуно-олігархічний режим Януковича. Водночас він зауважив, що вже тоді, коли всі «мовчали і мовчки чухали чуби», одна «Свобода» виступила з законопроектом «Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення». Із початком зазіхань правлячої верхівки на українську землю Всеукраїнське об'єднання «Свобода» розпочало широкомасштабну кампанію з недопущення цього грабунку й того ж року запропонувало ухвалити на референдумі закон про заборону торгівлі землею. Відповідні збори громадян відбулися по всій країні. Однак ЦВК, вочевидь, за вказівкою Банкової, раз у раз відхиляла ініціативи громади щодо проведення референдуму.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 18 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Дзюник21 квітня 2017 11:20 Відповісти IP:  178.136.240.--- І вже починаючи з другого коментаря десь загубився Тягнибок,який сказав дуже мудрі слова що "українська земля належатиме українцям"...І відразу пригадався натягнутий ще перед виборами через проспект Чорновола банер,на якому лисніла вгодована пика Гройса з підписом - "горжуся,що українець"...Ось такі "українці" і скуплять Україну...тут Тягнибок абсолютно правий...
 • ванда19 квітня 2017 21:30 Відповісти IP:  46.201.2.--- На часі настане тоді коли українська земля буде роздеребанена.Дерибан зараз іде повним ходом.
  За мораторій тільки злодії та демагоги які розкрадають землю безкоштовно.
 • Чергове підвищення20 квітня 2017 13:26 Відповісти IP:  128.199.76.--- За ринок землі зараз в сьогоднішніх умовах - хто накрався, або оплачений троль.
 • Історик19 квітня 2017 20:44 Відповісти IP:  162.247.72.--- Продаж землі не на часі. В сьогоднішніх умовах можна втратити всю землю українцям.
 • 201719 квітня 2017 19:01 Відповісти IP:  195.228.45.--- А сколько там той украины было до прихода большевиков???Как прыщик на жопе европы!
 • Історик19 квітня 2017 20:42 Відповісти IP:  162.247.72.--- УНР була з Кубанню і Кримом, а ЗУНР з Перемшлем і Холмом.
  Не в тему історія.
 • свідомець19 квітня 2017 19:34 Відповісти IP:  92.113.113.--- цікава тема але не має відношення до цієї дискусії.
 • ЛЕВ19 квітня 2017 20:29 Відповісти IP:  141.170.238.--- А ще цікавіша тема скільки було до приходу Батия і утворення московії...
 • Відмінник19 квітня 2017 17:56 Відповісти IP:  109.163.234.--- Теоретично правильно неможливість чиновника-орендодавця шантажувати фермера розірванням договору оренди посеред врожаю. На свої власності почувались б впененіше. АЛЕ "українські реалії" знову і знову. Зараз не можна оголосити ринок землі - це легалізаці украденого.
  Українці бідні і замісь скористатись правом кпити землю і вирощувати без шнатажу чиновника-орендодавця продадуть підставним паспортам (спитайте студентів у Києві скільки серед них "співвласників" фірм) усе що мають.
  Після розстрілу 1000 суддів е-задекларованих і 2000 чиновників вимагачів, визначення обовязкового недоторканого запасу земель(кадастр людський), підняття реальної купівельної спроможності українців, можливість кредитування і дотування як в ЄС фермерів - тоді починати одрау впроваджувати ринок землі.
  А серед жебрацтва українського - це все віддат и іноземцям з грошима як би не маскували і не брехали прямо в очі.
 • Fakt19 квітня 2017 17:52 Відповісти IP:  194.44.30.--- Найбільше дійсно переживають за землю справжні державники.
  Ні в якому разі не можна допустити продажу землі!
  Бо тоді у нас із землею станеться все те, що сталось з "заводами та пароходами".
  Земля в Україні повинна бути виключно власностю держави і надаватись у користування лише в оренду.
  Наприклад, в Ізраїлі ВСЯ ЗЕМЛЯ НАЛЕЖИТЬ ДЕРЖАВІ і надається тільки в оренду.
  Там можна продавати право на оренду землі, але не саму землю.
  При тому, держава Їзраїль веде строгий нагляд за використанням орендованої у неї землі.
 • Відмінник19 квітня 2017 18:04 Відповісти IP:  109.163.234.--- Ізраїль повністю на дотація від США. Десятки мільярдів доларів в рік безповоротньої допомоги. Держава- найбільший інвестор. Оренда - це жидівський процент за неробство. Державна оренда забирає можливість паразитувати на проценті іншим. - Жид ив курсі і тому епрехопили ініціативу забравши псправу оренди в державну власність. Бо знають. Жиди б на землі не працювали а здавали б в оренду один одному, кому не будь, щоб працювали і їм доходи відчисляли. Деякі наші селяни з паями мріють про це...
  Не всі приклади нам підходять. Своєю головою і своїми обставини потрібно думати.
 • ванда19 квітня 2017 17:41 Відповісти IP:  46.201.2.--- Найбільше переживають за землю ті шо на землі ніколи не працювали .Найбільші " захисники" селян це тягнибок,тимошенко і той пєтушара , що з коровою взасос цілувався .Сотні тисяч власників земельних паїв (колгоспних рабів) вимерли , так іне виборсавшись із злиднів.Деяких з них не було коштів навіть похоронити і це організовувала громада і ця людина мала два гектари земельного паю у власності.Дивує позиція тягнибока як націоналіста . Його позиція протилежна позиціям С. А. Бандери в аграрному питанні.Чомусь коли дозволили приватизовувати житло безплатно то референдумів не влаштовували . а в тому житлі була велика частка селян які в колгоспі змушені були працювати за копійки .
  Зніміть мораторій .дайте хоч на старість розпорядитись своєю власністю .
  Землю тим хто на ній працював ! Політики повинні дати можливість фахівцям цю проблему. !
 • Відмінник19 квітня 2017 17:48 Відповісти IP:  109.163.234.--- Звідки ви знаєте працювали на землі чи ні? Далі можна не читати тоді.
 • Дзюник19 квітня 2017 17:28 Відповісти IP:  93.178.214.--- Трохи піднадоїли такі,в стилі "слава Україні" заяви...Хоча всі розуміють,що земля все одно буде товаром...так і було колись...І для того прошарку наших людей,які будуть працювати в пана на цій "Богом нам даній землі" краще,щоб тим паном був іноземний фермер,а не наш...Бо немає гіршого пана,ніж свій...Ось наші місцеві латифундисти,Дубневичі...чи там Федаки...Що сіяли в основному?Ріпак...Як відносились до людей?Тут можна довго оповідати,але ми всі львівяни,знаємо і без того...А от зробити так як в Польщі,де повно маленьких фермерських господарств,в яких працює одна родина (ну і ще пару галичан-заробітчан на підхваті) - ми не захотіли...
 • Відмінник19 квітня 2017 18:00 Відповісти IP:  109.163.234.--- Нажаль ви праві щодо місцевих - в частіше вони гірше за іноземців ставляться до людей. Така природа з івана-пана. Заробітчани, які відпривають бізнес - взагалі кошмар повний. Скарг не перелічити на них і йти до них працювати самогубство. Вони там мордувались за долари і вимагають такої ж мордадіції без сімї, лікарняних і прав за гривні тепер у них в Україні.
  Та це навряд чи стосується ринку землі в нинішніх умовах. Є ще наступні покоління українців, яким це може вилитись у дуже й дуже погані наслідки. Як ядерне роззброєння 90-х кинуло нас у сьогоднішню війну.
 • Petro z kutka19 квітня 2017 16:23 Відповісти IP:  81.219.244.--- Djakuju p. Tjagnyboku, Bez niogo, my by ne maly sho jisty. Slava!!!
 • P, S19 квітня 2017 16:16 Відповісти IP:  89.105.247.--- Чувак весь час у потрібному тонусі, базікає тільки це, що приємно на вухо лохам.
 • свідомець19 квітня 2017 19:29 Відповісти IP:  92.113.113.--- Порошок і компанія базікають те що приємне лохам а цьому не можна?

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram