16 04 2018 14:10

Українські дипломати готуються до найгіршого - удару Росії на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ доволі високо оцінюють ймовірність завдання Росією удару по Україні на тлі останніх подій у Сирії і працюють над підготовкою протидії можливій агресії на Донбасі.

Про це у коментарі «Укрінформу» у понеділок, 16 квітня, заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

«Стовідсотково про можливу реакцію Росії на дії західних союзників у Сирії не скаже ніхто, оскільки невідомо, що в голові у пана Путіна. Але готуватися треба до гіршого. Минулого тижня (13 квітня. - ред. ) разом із словацьким колегою (держсекретарем МЗС Словаччини Лукашем Парізеком. - ред.) я був на сході, і ми побачили, що наші захисники готуються до оборонних дій і до найгіршого сценарію», - сказав Боднар.

Він поінформував, що українські дипломати наразі також працюють над тим, щоб дещо змістити фокус уваги світової спільноти з подій у Сирії на Україну в тому сенсі, що на сході нашої держави теж можливий черговий удар з боку Росії, який треба буде «відбивати» всім світом.   

«Україна відбиватиме його фізично, а весь цивілізований Захід матиме робити це політично і заангажовувати світову протидію агресору», - зазначив заступник міністра.