Українські розвідники на Донбасі продемонстрували нове сучасне озброєння (відео)

Розвідувальні підрозділи Операції об'єднаних сил отримали нове сучасне озброєння. Розвідники запевняють, що ефективність і оперативність їх роботи збільшилася в рази.

Про це повідомляє прес-центрі ООС.

Серед отриманої розвідниками техніки: новітнє лазерне обладнання, прилади спостереження, датчики руху, апаратура яка ефективно працює вдень і вночі, в дощ і туман, а також сучасні безпілотні літальні апарати.

БПЛА, які розвідники називають «бджолами», дозволяють не тільки вести відеорозвідку, але і непомітно для противника встановлювати датчики спостереження. Ці прилади дозволяють бачити рух ворожої техніки, проходи диверсійних груп, помічати замасковані вогневі точки.

«Нова техніка кардинально змінює роботу військових – десятихвилинний політ сучасного дрона замінює вихід розвідувальної групи, який зазвичай триває один-два дня. Таким чином, нові технології не тільки економлять життєво важливий час, але і зменшують ризики для життя військовослужбовців і дозволяють випереджати противника на кілька кроків», – йдеться в повідомленні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm