Українські воїни оточили опорник окупантів відрізавши його від постачання

Українські воїни оточили опорник окупантів, відрізавши його від постачання

Військовослужбовці Об'єднаних сил істотно поліпшили своє тактичне розташування на ділянці оборони Мар'їнка - Славне, взявши у напівкільце опорний пункт окупаційних сил РФ.

Як повідомляє «Народна армія», українські військові обладнали свою нову лінію оборони на панівних висотах, тому отримали можливість не тільки контролювати всі підходи до ворожого опорного пункту, а й вести по ньому фланговий перехресний вогонь.

«Окупанти, схоже, не очікували, що тепер їх укріплений опорник, що складається з трьох вогневих точок і близько 100 метрів траншей повного профілю, опинився у щільному напівкільці», – зазначили у Міноборони.

За словами командира роти, яка обладнала нові позиції, підготовку до їх облаштування особовий склад підрозділу здійснював близько шести місяців.

Почали роботи ще глибокої осені, провівши спочатку розвідку місцевості і виявивши точки, де розташувався противник.

«На цьому шляху найбільш трудомістким завданням була доставка до місця облаштування позицій будматеріалів і мішків з піском. Бійці їх тягали буквально на собі, непомітно долаючи відстань у 800 метрів за 40-50 хвилин. А з урахуванням того, що роботи тривали переважно взимку і всі були одягнені по-зимовому, та ще й у бронежилетах зі зброєю за спиною, на кожного припадало 50-70 кілограмів вантажу», – розповіли у відомстві.

До початку травня позиція в інженерному плані була повністю готова, і туди перенесли штатне озброєння, засоби зв'язку, а також розгорнули спостережні пости.

«Переваги цієї позиції особливо усвідомлюєш, коли у бінокль спостерігаєш за переднім краєм противника. Все видно, як на долоні. Три укріплені вогневі точки розташовані практично на одній лінії на відстані 25-30 метрів один від одної», – додали українські військові.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram