Українського шахіста запідозрили в нечесній грі після перемоги на турнірі

В іранському Хамадані наближається до кінця відкритий турнір. Переважна більшість учасників – місцеві шахісти; очолює список Олексій Широв, а четвертий за рейтингом – український гросмейстер Станіслав Богданович (2570), за тур до фінішу вже забезпечив собі загальну перемогу.

Тріумфальна хода Богдановича – 7 з 7 – не залишилася без уваги колег, причому з різними відтінками, інформє chess-news.ru. Зігравши з українцем в сьомому турі, Торніке Саникідзе запідозрив суперника в нечесній грі:

«Неможливо стало нормально грати в шахи! У будь-якій країні, в будь-якому опені вам може попастися великий чітер", – написав грузинський гросмейстер на своїй сторінці в соцмережах. І пояснив: «Грає дебютант вперше, при цьому не замислюється і після кожного ходу відправляється навіть не в туалет, а кудись поруч, де немає нікого. Після «туалету» грає швидко, і ось результат – 7 з 7! Так, і найголовніше: в це місце він ходить з сумкою».

«Мені здається, в таких випадках навряд чи є сенс в коментарях підозрюваного. Зрозуміло, кожен скаже: «я найчесніший на всьому білому світі, ніколи ні в чому мене не підозрюєте». Тут вже кожен нехай викладає свої міркування, чому він вірить або не вірить. Так чи інакше – не спійманий – не злодій, – заявив на звинувачення Богданович. – Я до подібних заяв ставлюся абсолютно спокійно, навіть, можна сказати, підтримую. Якщо є підозри, а всі будуть мовчати – це саме те, що потрібно чітерам. А підозри в даному випадку виправдані більш ніж, – я досить слабкий гравець і жорстоко провалював всі останні турніри. Тут же раптом видав стрик з семи перемог і виграв турнір за тур до кінця. Зізнатися, сам я очікував цього найменше. Так що, якщо будуть якісь претензії в бік Саникідзе, я перший встану на його захист».

«Вголос»

Теги: шахи

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm