Українського телебачення в зоні АТО стане більше: набув чинності відповідний закон

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення отримала повноваження видавати тимчасові дозволи телерадіокомпаніям, які працюють в зоні АТО та в регіонах, що межують із окупованим Кримом.

Про це повідомляє УТ

В Україні набув чинності закон щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України.

Метою закону є забезпечення безперервності мовлення телерадіоорганізацій і трансляції їх програм для населення шляхом запровадження механізму прискореної видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення на територіях, найбільш вразливих до зовнішнього негативного інформаційного впливу, а також визначення особливих умов щодо переходу від аналогового до цифрового мовлення в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Такий дозвіл видається безоплатно без проведення конкурсу і діє протягом року. Водночас Нацрада сама має визначити порядок видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення компаніями, які мовлять на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram