Український богатир Василь Вірастюк став моделлю ВІДЕО

Український богатир Василь Вірастюк став моделлю (ВІДЕО)

Відомий український спортсмен Василь Вірастюк став моделлю для пам'ятника Іллі Муромця, який встановлять у реконструйованому парку Муромець (колишній парк Дружби народів).

Про це у вівторок, 24 квітня, на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Уже скоро в Києві з'явиться пам'ятник Іллі Муромця. Робота над його створенням триває. А позує скульптору сучасний український богатир Василь Вірастюк. Установити пам'ятник плануємо влітку в парку Муромець (колишній парк Дружби народів), де триває реконструкція», - написав мер, додавши, що над скульптурою працює молодий талановитий художник-скульптор Володимир Журавель.

«У новому парку з'єднаються і дух нашої доблесної старовини, і сучасність. Назву Муромець він отримав невипадково, оскільки розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях були територія сторожової застави і місце постійної дислокації київської дружини», - повідомив міський голова.

Кличко додав, що поряд з цим у дизайні парку будуть використані сучасні тренди в ландшафтній архітектурі, також парк буде оснащений сучасною системою інформації і навігації, велодоріжками і сучасним освітленням.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram