Український пілот, який дивом посадив потрощений літак у Стамбулі, згадав найстрашніші миті приземлення

Капітан Олександр Акопов до журналістів виходить разом з командою свого рейсу. У формі – вони фотографуються в офісі поруч із летовищем, яке зробило їх знаменитими.

«Ми хвилюємося більше, ніж відчуваємо себе зірками», - розповідає ТСН команда героїчного рейсу. Четверо дівчат, які рятували пасажирів від шоку у повітрі, тепер підтримують одна одну, згадуючи найстрашніший момент у житті:

«Звичайний злет, потім сильний шум, за вікнами темніє, в салоні також темніє».

Опісля була серія ударів, після яких кабіна пілотів виглядала просто моторошно. Облетіти хмару літак не встиг, бо надто пізно про неї дізналися з приладів.

«Показав нам ось цю грозову діяльність тільки, коли ми до неї підійшли буквально на мілю-півтори», - розповів капітан-герой Олександр Акопов.

Чоловік працює в небі рівно 30 років, однак ті півхвилини, за які він стабілізував літак і вирішив повернутись назад – були найнебезпечнішими за усю кар'єру.

«Попереду нічого не було видно, збоку в мене також тріщина. А далі дивимося на прилади – і сідаємо. Все», - зазначає другий пілот Самер Салім.

Уперше за історію авіації літак свідомо приземлили під нахилом, щоб бачити смугу у бокове скло, адже переднє було суцільною тріщиною.

«Довелося трошки поборотися, ну і розтріскане скло – найнеприємніше, що було. Довелося дивитися у кватирку на смугу. Взагалі так, фантастика», - каже Акопов.

Нагадаємо, як писав «Вголос»,  український екіпаж, який керував літаком турецької компанії Atlasglobal, посадив літак попри катастрофічно-аварійну ситуацію – літак побило градом.

Після героїчної посадки в Стамбулі багато користувачів соцмережі Facebook зауважили, що на аватарці Олександра Акопова є фотографія міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. На запитання видання, для чого пан Акопов розмістив в себе фото російського відомого антиукраїнською позицією міністра, пілот відповів, що це була ідея однієї із бортпровідниць.

Також повідомлялося, що Олександр Акопов до війни мешкав та працював в Донецьку, після початку воєнних дій на Донбасі пілот покинув окуповане місто.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm