Українці Луганщини пояснили львів’янам, хто такий Снєгирьов

Патріотична громада Луганщини звернулася до львів'ян із листом щодо поширених заяв на телебаченні кандидатом у народні депутати у 118-му виборчому окрузі міста Львова.

У листі зокрема сказано: «Українську патріотичну громаду Луганщини обурює зухвала, цинічна брехня, яку поширює на львівському телебаченні Дмитро Снєгирьов – мешканець Луганська, який балотується в народні депутати України по 118-му виборчому округу міста Львова. Ця його брехня легко спростовується нижченаведеними фактами, які відомі нам, луганцям».

«Українських патріотів у зросійщеному Луганську, на жаль, небагато. Тому вони всі дуже добре знають один одного і радо вітають кожну молоду людину, яка зрідка поповнює їхні лави. Саме тому про такого патріота, як Снєгирьов, вони вперше почули тільки у 2007 році, коли цей нікому до цього не відомий у патріотичному середовищі пан очолив Луганський обласний осередок ВО «Свобода». Тобто заяви Снєгирьова щодо того, що він у патріотичному русі Луганська з 1988 року, скеровані на те, що львів’яни не в змозі їх перевірити і спростувати. Власне, як й інші», – йдеться далі.

Як відзначають автори листа, Дмитро Снєгирьов ніколи не був активістом «Меморіалу», як про це заявляє. Також, як стверджують вони, він не міг очолювати «Студентське братство», бо о до 1996 року на Луганщині взагалі не було ніякого «Студентського братства».

«Ніхто з луганських активістів руху «Україна без Кучми» і Помаранчевої революції не бачив Снєгирьова на протестних мітингах ні 2001, ні 2004 року (про що він запевняв львів’ян на своїй прес-конференції 14 серпня ц.р.)», – наголошується у заяві.

Як стверджують автори листа, Снєгирьов не домігся демонтажу «Пам’ятника жертвам ОУН-УПА на Луганщині», бо він і далі стоїть у Луганську. Навпаки, через свої численні виступи в луганських ЗМІ він добився реставрації пам’ятника більшовикам та червоноармійцям у Луганську під назвою «Гостра Могила».

Лист підписали провідник Організації Українських Націоналістів на теренах Луганської області Юрій Лазарев, голова громади УГКЦ, м. Красний Луч Олександр Сальний, голова Луганської обласної філії Асоціації дослідників голодоморів в Україні, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня Ірина Магрицька, член ГКРК ОУН, голова Новопсковської районної організації УНП Василь Каплунов, генерал-хорунжий Українського козацтва, член Луганської обласної козацької організації «Лугарі» Віктор Гужвинський, голова Луганської обласної громадської організації «Жінки Батьківщини» Наталія Пурик, заслужений журналіст України Олександр Крамаренко, голова Жовтневої районної організації ВУТ «Просвіта» м. Луганська Лідія Старикова, головний редактор Луганського обласного громадсько-освітнього часопису «Козацька варта» Віктор Козлов, член Організації Українських Націоналістів, підприємець, м. Краснодон Василь Іванов.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram