Укравтодор створить «чорний список» недобросовісних підрядників

Перевірка якості доріг в Україні здійснюватиметься двічі на рік. У разі виявлення недоліків підрядники мають усунути їх за власний кошт.

Мінімальний термін гарантії становитиме 5 років, а якщо підрядники відмовлятимуться усувати такі недоліки, то це дасть можливість вписувати таку компанію у «чорний список», щоб виключити її з публічних торгів у майбутньому. Про це в інтерв'ю Громадському розповів виконуючий обов'язки голови Укравтодору Славомір Новак.

«Сто відсотків договорів мають прописані чіткі гарантії – мінімум на 5 років. Двічі на рік маємо масштабний контроль – у березні буде велика перевірка доріг, які ремонтували минулого року, щоб виявити всі недоліки. І далі, протягом двох-трьох місяців за кошт підрядника ці недоліки усунути. Другий контроль усіх доріг – після завершення будівельного сезону, приблизно в такий період року, як зараз», — сказав Новак.

Після таких перевірок, за його словами, буде підготовлено рапорти, які відправлять підрядникам. «Якщо вони не усувають недоліки за власний кошт, то ми подаємо на них у суд. І це – перший крок до «чорного списку», – підсумував очільник Укравтодору.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm