Цього року перехід на зимовий час в Україні відбудеться 28 жовтня о четвертій годині ранку — годинникові стрілки буде необхідно перевести на одну годину назад. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

«На території України 28 жовтня 2018 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується «літній час» з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад», — зазначили у прес-службі.

Також у міністерстві уточнили, що порядок обчислення часу на території України визначений постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996-го, що передбачає переведення щороку годинникової стрілки в останню неділю березня о третій годині на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о четвертій годині на одну годину назад. Аналогічний порядок обчислення часу діє на всій території Європейського Союзу.

У разі прийняття Європейським Союзом рішення про скасування переходу на літній час Мінекономрозвитку звернеться до Кабінету Міністрів України щодо можливості внесення відповідних змін до порядку обчислення часу на території країни.