У Парламентській асамблеї НАТО члени української та канадської делегацій погодили напрямки майбутньої співпраці.

Про це після зустрічі із канадськими колегами повідомила голова Постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фріз, переає Укрінформ.

“Ми говорили про напрямки співпраці, зокрема, імовірне відкриття в Україні за канадської підтримку офісу у справах жінок, миру й безпеки, однак поки що це лише проект. Обговорили підтримку не лише у рамках ПА НАТО, а й парламентської діяльності загалом”, – сказала Фріз.

За її словами, Україна закликала Канаду розширити запроваджені проти Росії санкції. “Ми обговорили питання миротворчої місії й розширення переліку тих, хто підпадає під дію санкцій. У Канаді набув чинності відповідний закон і ми просили за прикладом списку Магнітського розширювати цей формат, аби мати можливість більш ефективно стримувати РФ”, – зазначила депутат.

Фріз додала, що голова Постійної делегації Канади у ПА НАТО Борис Вжесневський висловив підтримку українським ініціативам. “Борис Вжесневський взагалі є дуже ефективним адвокатом України. Особливо добре я відчуваю це саме на ПА НАТО, адже делегація Канади і Борис безпосередньо допомагають нам й інколи спрямовують у потрібному напрямі. Вжесневський є своєрідним ментором нашої делегації”, – зазначила вона.