Про це повідомляє прес-служба Посольства Німеччини в Україні.

Зазначається, що угода містить регулювання щодо уникнення подвійного страхування в обох країнах. Так, для працівників, а також їхніх роботодавців, головним чином, діють норми законодавства тієї держави, в якій по факту здійснюється трудова діяльність.

Працівники, які тимчасово задіяні в іншій країні, можуть залишатися інтегрованими в систему соціального страхування тієї країни, де вони працювали до того.

“Через масштабні та інтенсивні зовнішньоекономічні відносини Німеччини з Україною підписання відповідає інтересам обох сторін, оскільки угода може полегшити обопільне інвестування і, таким чином, посприяти створенню робочих місць”, — йдеться у повідомленні.

Крім того, угода передбачає необмежений переказ пенсій в іншу Договірну державу (принцип експорту виплат). Передумови для набуття права на пенсію можуть виконуватися через спільне підсумовування набутого в обох державах страхового стажу (накопичення мінімального пенсійного стажу). Також у галузі страхування у разі нещасного випадку угода є також основою для того, щоб виплати могли здійснюватися в необмеженому обсязі в іншу Договірну державу.

Таким чином, угода розроблена за принципами, які чинні всередині Європейського Союзу. Для остаточного набуття чинності після підписання необхідним є ще схвалення парламентами в обох країнах.