Вартість угоди склала 20,40 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро», передають Наші гроші.

При очікуваній вартості тендеру 51,50 млн грн учасники більше ніж вдвічі збили вартість робіт. Торгували пять фірм, окрім переможця це були «Bayphase Limited», «DeGolyer and MacNaughton Corp. (USA)», «Ryder Scott Company, L.P.» і «Sproule International Limited». Усі ці фірми також брали участь у тендері «Нафтогазу України» 2015 року на оцінку резервів (запасів/ресурсів) вуглеводнів нафтогазових родовищ та перспективних площ «Нафтогазу», «Чорноморнафтогазу», «Укргазвидобування», а також та Філії «Нафтогазу» в Єгипті. Тоді з ціною $1,50 млн. переміг «Ryder Scott Company, LP».

Замовлено оцінку запасів вуглеводнів на 153 родовищах та 45 перспективних площах станом на 30 червня 2017 року. Для цього «Укргазвидобування» надасть американцям свої архівні дані про геологічну будову родовищ, результати буріння свердловин, промислово-геофізичні дослідження.

«Miller and Lents, Ltd.» зареєстровано у штаті Делавер, який виконує в США функцію внутрішнього офшору. Фірма має російськомовну версію сайту. Основний офіс компанія тримає в Хьюстоні, про себе вказує, що має 50-річний досвід роботи в усіх нафтодобувних регіонах світу, в тому числі і в Росії.