Укроборонпром на продажі танків у минулому році заробив 3 мільярди гривень

Завод ім. Малишева, який входить до складу державного концерну, продав у 2017 році військової техніки більш ніж на 3 млрд грн.

Головний виробник бронетехніки в Україні завод ім. Малишева, який входить до складу державного концерну Укроборонпром, продав у 2017 році військової техніки більш ніж на 3 млрд грн., що є рекордом для підприємства. Про це в п'ятницю, 12 січня, повідомили в прес-службі держконцерну, передає Корреспондент.

Відзначають, що такий результат був досягнутий завдяки 100% виконанню заводом усіх поставлених завдань у відповідні терміни, в тому числі, завершенню планових відправок танків Оплот для Королівства Таїланд.

«За контрактом з Таїландом, заводу Малишева залишилося здати замовнику всього кілька бойових машин. На підприємстві планують завершити виконання домовленостей у I кварталі 2018 року», - повідомили в Укроборонпромі.

У дежконцерні додали, що завод завершив відправку п'ятої партії моторно-трансмісійних установок для Республіки Пакистан.

«Моторно-трансмісійні установки представляють собою комплекти, у які входять двигун, трансмісія, системи обслуговування двигуна, система очищення повітря, броньований дах. Надалі всі ці комплекти будуть встановлюватися на пакистанські бойові машини Аль-Халід-1», - йдеться в повідомленні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm