Про це сказав директор з економіки та фінансів «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев, повідомляє «Центр транспортних стратегій» 

«Перший етап зростання цін на квитки в поїздах на 10% ми плануємо орієнтовно з 1 квітня. Отримані кошти спрямуємо на розвиток пасажирської інфраструктури. Зараз ми закуповуємо пасажирські вагони, які виготовляє національний виробник. Досить швидкими темпами здійснюється модернізація вагонів, інвестуємо в ремонт рухомого складу», – сказав Рязанцев, повідомляє «Центр транспортних стратегій» у вівторок, 13 лютого.

Він також запевнив, що гроші, отримані «Укрзалізницею» внаслідок підвищення тарифів, підуть на спеціальний інвестиційний рахунок, на кошти якого буде забезпечуватися підвищення якості пасажирських перевезень.

Рязанцев стверджує, що востаннє «Укрзалізниця» підвищувала тарифи на пасажирські перевезення ще у 2014 році.

«З того часу індекс споживчих цін зріс мінімум на 60-70%, у чотири-шість разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг. По всій номенклатурі товарів, які потрібні залізниці, істотно зросли ціни», – поскаржився він.

Рязанцев запевнив, що вартість квитків на потяги все одно залишиться конкурентною у порівнянні з автобусними перевезеннями.