«Укрзалізниця» потерпає від корупції – збитки становлять до 15 млрд доларів у рік

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що збитки ПАТ «Укрзалізниця» від корупції та неефективного використання коштів складають 10-15 млрд доларів в рік.

Про це повідомляє УНИАН.

«Я знаю, який ресурс (в «Укрзалізниці» – ред.) розкрадається і неефективно використовується, що призводить до великих збитків. Це 10-15 млрд доларів в рік, а, може, й більше», – сказав Омелян на зустрічі з бізнесом «Європейської Бізнес Асоціації».

Міністр зазначив, що ці гроші можна було б спрямувати на закупівлю нових локомотивів, запуск нових програм з оновлення рухомого складу та на будівництво нових залізничних колій.

Так, згідно з аудиту консолідованої фінансової звітності ПАТ «Укрзалізниця» за 2016 рік, проведеного міжнародною консалтинговою компанією «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» (E&Y), компанія отримала 7,3 млрд гривень збитків за міжнародними стандартами фінансової звітності.
 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ГайДамака1 вересня 2017 19:48 Відповісти IP:  91.243.213.--- Корупція в Україні починається з самого верху - від Порошенка , він є головним корупціонером країни, що заховав у офшорах свої підприємства , щоб НЕ ПЛАТИТИ ПОДАТКИ в Україні ! Корупція вразила ВСІ гілки влади - президентську, законодавчу ( депутатів Верховної ЗРАДИ, приклад - депутат банди ляшка мосійчук, на якого є відеодокази, як він вимагав ХАБАР, а цей корупціонер-мерзотник наразі не у тюрмі , а на телеканалах вчить народ України, як йому жити ) , виконавчу - Кабмін, у якому РОЗКРАДАЮТЬСЯ СОТНІ МІЛЬЙОНІВ гривень , зникають як у "чорній дірі" ( приклад - розкрадання коштів на будівництво "стіни" на кордоні, мільярди доларів у ДЕРЖАВНОМУ підприємстві "Укрзалізниця" , мільярди доларів у ДЕРЖПІДПРИЄМСТВІ "Укрспирт" , тощо ) , політична корупція на найвищому рівні - приклад Порошенко НАДАВ ГРОМАДЯНСТВО СААКАШВІЛІ З ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ , А ПОТІМ "ЗАБРАВ" ПОРУШИВШИ НЕ ТІЛЬКИ ЗАКОН УКРАЇНИ , А Й МІЖНАРОДНУ КОНВЕНЦІЮ ПРО ГРОМАДЯНСТВО, ЯКУ УКРАЇНА РАТИФІКУВАЛА , також призначення на посаду генпрокурора кума-алкаша Луценка - людину без профільної освіти , під якого за три години змінили Закон України ! Кожного дня у результаті " найкращої і найуспішнішої реформи" по два-три штуки нових поліцейських ловлять на хабарах, торгівлі наркотиками, кришуванні торгівлі людьми , рейдерстві та інших злочинах ! І ВСІ ВОНИ УСПІШНО ПРОЙШЛИ ПЕРЕАТЕСТАЦІЮ ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ ! ХТО прийняв на роботу командиром роти особливого призначення МВС Торнадо ТРИЧИ ЗАСУДЖЕНОГО ЗЛОДІЯ У ЗАКОНІ !? ХТО ? ЙОГО ЗАСУДИЛИ ЗА ЗЛОЧИНИ ,ЩО ВІН СКОЇВ УЖЕ НА ПОСАДІ "КОМАНДИРА" АЛЕ У СУДІ НЕ ПРОЗВУЧАЛО ПРІЗВИЩЕ ТОГО , ХТО Ж ПРИЗНАЧИВ ЙОГО, ЗЛОДІЯ У ЗАКОНІ , КОМАНДИРОМ РОТИ !? По всій Україні зараз йде розгул корупції, це знають наші союзники - США, ЄС, Канада, Велика Британія і роблять висновки.... У тому числі й не дають зброю, бо бояться, що верхівка продасть зразки Росій й "заробить "на цьому гроші.... Поки країною керують корупціонери , у України НЕМАЄ ШАНСІВ НА РОЗВИТОК , ЦЯ БАНДА ЗНИЩИТЬ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА ДЕРЖАВНІСТЬ ЗА ЯКУ ПРОЛИВАЛИ КРОВ ТИСЯЧІ УКРАЇНЦІВ НА ПРОТЯЗІ СОТЕНЬ РОКІВ !!!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm