Укрзалізниця повернула гроші пасажирам Інтерсіті, який «зупинив» Саакашвілі

Понад 200 пасажирів потягу Перемишль-Київ, який 10 вересня затримувався, отримали компенсацію на загальну суму 60,6 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Громадське радіо» з посилання на відповідь Укрзалізниці на запит.

Укрзалізниця повернула вартість проїзних документів на потяг №715 Перемишль-Київ 207 пасажирам на загальну суму 60,6 тис. грн. Потяг 10 вересня затримався на 3 години і 45 хвилин через присутність у ньому людини, яка не мала необхідних документів для в'їзду в Україну – екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.  

Про це повідомило ПАТ «Укрзалізниця» у відповідь на запит Громадського радіо.

«На даний час ПАТ «Укрзалізниця забезпечило поверенння вартості проїзних документів на поїзд №715 Перемишль-Київ 207 пасажирам на суму 60,6 тис. грн., у  т.ч. 170 пасажирів отримали повну вартість квитка та 37 пасажирів – різницю вартості квитка за проїзд у вагонах нижчої категорії»,  — йдеться у відповіді «Укрзалізниці» на запит Громадського радіо.

В «Укрзалізниці» зазначили, що затримка в курсуванні швидкісного поїзда Інтерсіті+ №715 Перемишль-Київ 10 вересня 2017 року відбулася не з їхньої вини.  

Загалом на цей потяг перевізник по Україні реалізовав 425 місць. А також у сполученні  Польща-Україна — 388 місць.

Також додають, що перевезення пасажирів поїзда №716 Перемишль-Київ, відправлення якого було затримано 10 вересня 2017 року, ПАТ«Укрзалізниця» забезпечило власним рухомим складом.

«Пасажирам було запропоновано скористатися поїздом Інтерсіті+ №705 Перемишль-Київ. Ним скористалися пасажири які прямували до Києва»,  — додали у відомстві.

Нагадаємо, колишній голова Одеської області, екс-президент Грузії та лідер партії «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі 10 вересня планував перетнути кордон через пункт пропуску «Краковець», проте передумав через можливі провокації. 

Далі з'явилася інформація, що в Україну він хоче потрапити потягом «Інтерсіті», але потяг так і не вирушив з Перемишля разом із Саакашвілі. Відтак затримався на 3 години і 45 хвилин через присутність у ньому політика.

Тому Міхеїл Саакашвілі знову змінив плани і вирішив в'їхати на територію України автобусом. Врешті-решт він перетнув кордон на пропускному пункті «Шегині».

Після перетину кордону Саакашвілі попрямував до Львова на зустріч зі своїми прибічниками.

Як писав «Вголос», сьогодні Мостиський районний суд Львівської області слухає справу щодо прориву держкордону Міхеїлом Саакашвілі.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram