Утікач Онищенко має намір брати участь у президентських виборах

Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко, який нині перебуває за кордоном, заявив про намір брати участь в наступних президентських виборах.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню Washington Times.

Відповідаючи на запитання журналіста про плани брати участь у президентських виборах, Онищенко заявив, що має намір балотуватися в президенти. Він зазначив, що у зв'язку з президентськими амбіціями проти нього можуть бути порушені нові кримінальні справи.

«Я буду здивований, якщо не буде нових звинувачень після оголошення про моє рішення йти в президенти», – сказав політик.

Онищенко додав, що найближчим часом буде представлена його економічна передвиборна програма.

«Я обговорюю, як відродити українську економіку, з провідними економістами, колишніми високопоставленими правоохоронцями, антикорупційними та іншими фахівцями. Ми підготуємо план, який я представляю», – додав Онищенко.

Нагадаємо, Олександра Онищенка підозрюють у незаконному привласненні коштів шляхом створення «газової схеми». За попередніми даними, в результаті викритої схеми державі було завдано збитків на суму 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд – це кошти, отримані від перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства, 1,3 млрд – це неоплачена сума ренти за користування надрами.

 

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram