Утікач Онищенко має намір брати участь у президентських виборах

Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко, який нині перебуває за кордоном, заявив про намір брати участь в наступних президентських виборах.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню Washington Times.

Відповідаючи на запитання журналіста про плани брати участь у президентських виборах, Онищенко заявив, що має намір балотуватися в президенти. Він зазначив, що у зв'язку з президентськими амбіціями проти нього можуть бути порушені нові кримінальні справи.

«Я буду здивований, якщо не буде нових звинувачень після оголошення про моє рішення йти в президенти», – сказав політик.

Онищенко додав, що найближчим часом буде представлена його економічна передвиборна програма.

«Я обговорюю, як відродити українську економіку, з провідними економістами, колишніми високопоставленими правоохоронцями, антикорупційними та іншими фахівцями. Ми підготуємо план, який я представляю», – додав Онищенко.

Нагадаємо, Олександра Онищенка підозрюють у незаконному привласненні коштів шляхом створення «газової схеми». За попередніми даними, в результаті викритої схеми державі було завдано збитків на суму 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд – це кошти, отримані від перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства, 1,3 млрд – це неоплачена сума ренти за користування надрами.

 

«Вголос»

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • conclusion 14 вересня 2017 12:53 Відповісти IP:  194.44.30.--- Ватніки дуже стараються розіграти в Україні так звану -ЄВРЕЙСЬКУ КАРТУ-
    щоб «перевести стрілки» та відвернути увагу від Московії, яка віками чинила злочини проти українського народу: ліквідація козацтва, знищення Запорізької Січі, заборона української мови (Емський указ, Валуєвський циркуляр), знищення українського народу голодоморами, концтаборами, депортаціями, війнами і т.п.
  • ТАКА РАДІСТЬ СТАЛА14 вересня 2017 12:09 Відповісти IP:  82.145.221.--- А ВІН ЧАСОМ НЕ РОБІНШТЕЙН ?? О.ОНИЩЕНКО, ЦЕ ЙОГО СПРАВЖНЄ ПРІЗВИЩЕ ?? Передова група жидівських поселенців під керівництвом не іудея Ігоря Беркута розпочала підготовку інфраструктури для прийому перших ста тисяч ЖИДІВ. Приїзд їх і розселення на території Нового Єрусалиму: Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей, очікується до середини 2018 року. А всього до кінця 2022 року заплановано прибуття на Нову Батьківщину 6 мільйонів жидів з Ізраїлю і більше 12 мільйонів з Росії, США і країн Євросоюзу.
  • Петро Михайлюк14 вересня 2017 12:42 Відповісти IP:  46.211.70.--- То добре! Україна стане багатою

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram