Увесь транспорт Хмельницького обладнають GPS-навігаторами

Упродовж двох місяців у Хмельницькому всі транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення, обладнають GPS-навігаторами. Ці пристрої будуть підключені до єдиного диспетчерського пункту, розташованого в управлінні транспорту і зв'язку. За рухом і дотриманням розкладів руху усі хмельничани зможуть спостерігати за допомогою мобільного додатку.

Про це повідомляє прес-служба міської ради Хмельницького.

«Упродовж першого кварталу 2018-го року ми плануємо запустити роботу всього громадського транспорту Хмельницького чітко за графіками, – зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко. Крім того, у місті плануємо встановити 5 «розумних» зупинок – з інформаційним табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту, wi-fi, можливістю підзарядки мобільного телефону, а також 10 інформаційних табло. Цю інвестиційну пропозицію маємо реалізувати у 2018 році».

Слід зазначити, що Хмельницька міська рада та ТОВ «Дозор Україна» підписали договір про впровадження у Хмельницькому єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram