Про це повідомляє прес-служба МТОТ.

«Під час моніторингу дотримання правового режиму тимчасово окупованої території МТОТ виявлено факти здійснення діяльності німецьких компаній DHL Express, Adidas AG, Puma SE на території Кримського півострова», – йдеться у повідомленні.

Робота вказаних іноземних компаній в Криму суперечить політиці невизнання, передбаченій резолюцією Генеральної асамблеї ООН про територіальну цілісність України № 68/262 від 27 березня 2014 року, та порушує встановлені Європейським Союзом обмежувальні заходи (санкції) проти Російської Федерації, що визначені рішенням Ради Європи 2014/386/CFSP від 23 червня 2014 року щодо обмежувальних заходів у зв'язку з незаконною анексією Криму та Севастополя.

Так, на російському сайті компанії DHL Express вказано адреси офіційних представництв (сервісних відділень) в Криму (станом на 10.00 10.11.2017 інформація була видалена з сайту).

На сайті компанії Adidas AG також вказано адреси офіційних магазинів Adidas в Криму.

На російському сайті компанії Puma SE вказано адресу офіційного магазину Puma в Сімферополі.

МТОТ звернулося до відповідних органів влади щодо необхідності вжиття передбачених законодавством заходів, спрямованих на захист незалежності, державного суверенітету, безпеки, територіальної цілісності та непорушності державного кордону, національних інтересів України.

 

«Вголос»