Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» заявив політолог та блогер Юрій Ситник.

«Влада – це не те що одна команда, і, навіть, не те, що вони між собою про щось домовляються. У них торги. Банально. Вони між собою торгують – інтересами, посадами, певними фінансовими преференціями. І все це відбувається за рахунок звичайних українців, які щодня платять за електроенергію, за газ… Такі собі торги державними ресурсами», – пояснив він.

Прокоментував Юрій Ситник і ситуацію з антиолігархічним пакетом. За його словами, такий документ надзвичайно потрібен Україні, втім, варто не обмежуватися одними лиш маршами.

Також говорили про ймовірну відставку першого заступника міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. На думку політолога, це реакція влади на близькі безпосередні зміни.

«Перше – це активний спротив так званої «фармацевтичної мафії». Йдеться про ціни на ліки, які в нас набагато вищі, ніж на Заході, і, мало того, препарати дуже часто в нас ще й бувають підробленими. А друге – зараз всі фінансові потоки мають бути сконцентровані в одних руках. І якщо зараз забрати Супрун і поставити людину з системи, то ці потоки потраплять в «правильні» руки», – пояснив Юрій Ситник.

Обговорили із політологом і затяжний конфлікт між САП та НАБУ. Нагадаємо, раніше останнє оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій щодо очільника САП Назара Холодницького.

«У силу якихось політичних, кон'юнктурних, особистих інтересів та амбіцій ми зараз бачимо, що оця співпраця, яка ніби-то вже вималювалася, розвалюється на очах. Їм не можна казати, що конфлікт є, бо це означатиме, що антикорупційна тема в нас не працює взагалі, але ми бачимо що реально відбувається…», – зазначив Юрій Ситник.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.