Про це повідомляє РІСУ

Робота над книгою «Лавра 4 сезони» в самому розпалі.

«Це одне з таких красивих, барвистих альбомних видань. Унікальне воно і тим, що це фактично фотозвіт про те, як відбувалася реконструкція Лаври в сучасному періоді. Щоб гігантська книга вийшла з друкарського цеху «у всій красі», потрібно мінімум півтора місяці. Занадто багато трудомістких процесів. Але часу – всього два тижні! Тому близько сотні співробітників друкарні працюватимуть у дві зміни. І друкуватимуть навіть вночі», – говорить директор друкарні Анатолій Храмов.

Друк книги дуже складна. Зокрема, щоб зображення не змазалось, фарбу на кожній сторінці сушать три дні. А щоб уникнути браку якість друку постійно перевіряють.

Як зазначає директор з виробництва Інна Марчук, незважаючи на автоматизацію процесу, багато чого потрібно зробити вручну. Вручну просочують клеєм і «корінці» книги.

Матеріал для книги збирали 2 роки. В альбомі будуть цікаві факти про святиню і цитати ченців на трьох мовах. У самій Лаврі впевнені: завдяки цій книзі українці зможуть побачити святу обитель очима ченців.

Першими книгу на півтисячі сторінок зможуть погортати вже цієї осені учасники форуму видавців у Львові. А пізніше її можна буде купити в книжкових крамницях Лаври, але цінника у гігантського фотоальбому поки немає.