Президент Світового банку Джим Йонг Кім розпочав дводенний візит в Україну, під час якого планує зустрічі з керівництвом країни. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, на запрошення якого Джим Кім прибув в Україну.

«Сьогодні розпочався дводенний візит в Україну президента Світового банку Джима Кіма. Під час зустрічі в Вашингтоні я запросив його відвідати Україну, щоб побачити зміни, що відбуваються в нашій країні, та пересвідчитися у значній ролі Світового банку в цих змінах», – написав Данилюк на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За його словами, в цей час Кім проводить сніданок з представниками агробізнесу, щоб обговорити шляхи збільшення продуктивності в агросекторі і роль нашої країни в глобальній продуктовій безпеці.

«Далі в програмі багато важливих зустрічей, зокрема, з Президентом Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм та керівниками парламентських фракцій», – додав Данилюк.

Нагадаємо, що Світовий банк нещодавно схвалив Концепцію партнерства з Україною на 2017-2021 роки, яка забезпечить підтримку зусиль країни щодо досягнення сталого економічного відновлення.

 

«Вголос»