Відповідне розпорядження прем'єр-міністра Володимира Гройсмана від 13 вересня опубліковане на сайті уряду.

«Відповідно до частини другої статті 23 закону України «Про державну службу» оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державного секретаря Міністерства охорони здоров’я з визначенням умов проведення конкурсу згідно з додатком», – йдеться у документі.

Як пише РБК Україна держсекретар Кабінету міністрів України Володимир Бондаренко заявив, що українські міністри отримали більше часу для формування своєї політики після того, як в Україні запровадили інститут державного секретаря.

«Можу стверджувати, що це суттєва допомога міністрам, адже частину функцій, пов'язаних з формальною підготовкою та оформленням рішень, їх узгодження з іншими відомствами, вони передали держсекретарям. Ми відповідаємо за дотримання регламенту, відповідно до законодавчих вимог готуємо проекти документів, які реалізують політику, сформовану міністром», – розповів Бондаренко.

Як писав «Вголос», сьогодні Кабмін оголосив конкурс на нові посади у 10 міністерствах. Зарплата – до 50 тисяч гривень. Стати держслужбовцем може кожен охочий, для цього необхідно пройти конкурс