В аеропорту Дакки затримали пасажира з кілограмом золота в задньому проході

В аеропорту міста Дакка, столиці Бангладеш, затримали контрабандиста, який намагався провезти в анусі 12 золотих зливків загальною вагою трохи більше кілограма.

За словами митників, кожен із злитків важив близько 100 грамів. Таким чином, загальна вага вилученого золота склав 1,2 кілограма.

 Про це повідомляє BBC. 

Виявити золото вдалося за допомогою рентгена. Підозрюваний затриманий. Повідомляється, що він прилетів до Дакки з Малайзії.

Це вже не перше затримання в аеропорту Дакки людей, які намагаються провезти золоті злитки таким способом. У минулому році таких випадків було два, 13 травня і 17 жовтня.

У першому випадку (13 травня) затриманий намагався провезти близько 600 грамів золота, а у чоловіка, затриманого 17 жовтня, вилучили вісім зливків загальною вагою близько 800 грамів.

В аеропорту Дакки регулярно затримують і контрабандистів, які намагаються провезти золото і іншими способами, і такі партії зазвичай є значно більшими.

У грудні минулого року митники затримали в аеропорту двох контрабандистів.

Один з них намагався таємно перевезти через кордон 24 золоті зливки, вага яких оцінили майже в 2,8 кг, а інший - 30 зливків загальною вагою в 3,4 кг.

Одна з найбільших за останні роки партій золота була вилучена в березні 2015 року. Тоді у дипломата з КНДР, який прилетів з Сінгапуру, знайшли 27 кілограмів золота.

Вважається, що значну частину золота, яке регулярно вилучають від контрабандистів митники в Бангладеші, мала б направлятися до Індії.

 Індія входить до числа найбільших імпортерів золота. За даними поліції, за нелегальну доставку золота в цю країну кур'єрам пропонують в середньому близько 300 доларів.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram