В Америці в четвер провели акцію «День без іммігрантів» - не вийшли на роботу

Іммігранти по всій країні, як очікувалося, не вийшли на роботу в четвер 16 лютого - в знак протесту. Таким чином вони хотіли показати, наскільки важливу роль вони відіграють в економіці США і її спосіб життя.

«День без іммігрантів» проходить в Філадельфії, штаті Вашингтон, Бостоні, Х'юстоні, Чикаго і Нью-Йорку, передає USA today.

Даний протест - це відповідь на дії адміністрації президента Дональда Трампа, яка дала зобов'язання збільшити депортацію іммігрантів, що проживають в країні нелегально.

Організатори очікують, що тисячі людей вийдуть на акцію протесту.

Так, відомий іспано-американський шеф-кухар Хосе Андрес закрив свій ресторан у Вашингтоні, приєднавшись до акції в знак солідарності.

Шеф-кухар знаменитостей сказав, що він вирішив закритися після того, як кілька сотень його співробітників сказали йому, що не прийдуть на роботу в четвер. Вони попросили у нього підтримку і отримали її.

«Ми всі єдині, - сказав він. - Ми не повинні боротися один з одним, ми всі повинні працювати разом, щоб продовжувати рухати країну вперед ».

Девід Суро, мексиканський іммігрант і власник Tequilas Restauran в Філадельфії теж відкрив свій заклад сьогодні, щоб підтримати протестувальників.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram