В АП заперечують відмову Грібаускайте від зустрічі із Порошенком

Адміністрація українського президента відкидає інформацію російського опозиціонера Костянтина Борового щодо скасування президентом Литви Далею Грібаускайте зустрічі із Петром Порошенком через позбавлення громадянства Міхеіла Саакашвілі.

Про повідомив завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко.

«Так званий російський опозиціонер Костянтин Боровий народив фейкову мишу про те, що президент Литви Даля Грібаускайте відмовилася від зустрічі з Петром Порошенком нібито через апатрида Міхеіла Саакашвілі», - каже Горковенко.

За його словвами на найближчий час зустрічі Порошенка та Грібаускайте не планували.

Як відомо, учора Боровий у Facebook розмістив відео на підтримку Саакашвілі, якого було позбавлено українського громадянства. «Поступово, хоч і літо, піднімається хвиля в західних країнах. Вже хтось відмовився… Президент Литви відмовився від зустрічі з Порошенком. Такий символічний жест», - зазначив він.

Як уже писав Вголос, Партія «Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі» заявила, що планує зустріти на кордоні України свого лідера, якого Президент Порошенко напередодні позбавив українського громадянства.

Цікаво, що 8 серпня прикордонники заявили, що Саакашвілі не зможе перетнути український кордон.

Також напередодні Литва запропонувала Саакашвілі своє громадянство, однак той відмовився, зазначивши, що українці, які в нього вірять, було би розчаровані таким вчинком.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram