В Аргентині прихильники абортів побилися з поліцією

В Аргентині прихильники абортів побилися з поліцією

09.08.2018 13:14
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Аргентинський парламент провалив голосування щодо легалізації абортів до 14 тижня вагітності.

За відповідний законопроект проголосували лише 38 сенаторів, тоді як 31 висловилися проти, передає ТСН із посиланням на Reuters.

Під будівлею Конгресу вночі зібрались як противники абортів, так і їхні прихильники. Ті, хто виступають проти легалізації абортів на Батьківщині чинного Папи Римського, одягли сині бандани.

«Що показало це голосування, так це те, що Аргентина, як і раніше, є країною-прихильницею сімейних цінностей», - розповідає активістка проти абортів Вікторія Осуна.

Прихильники ж абортів одягли зелені бандани, та всю ніч танцювали та розводили полум’я під Конгресом, а після негативного рішення парламенту розпочали сутички з поліцією.

«Я все ще оптимістично налаштована. Він (закон – ред.) не пройшов сьогодні, але пройде завтра, пройде наступного дня. Це ще не кінець», - заявила Наталія Керол, одна із прихильниць абортів.

Президент країни Маурісіо Макрі зазначив, що хоча й сам виступає проти абортів, однак підпише законопроект, якщо його ухвалить парламент.

Наразі в Аргентині аборти дозволено робити жінкам лише тоді, коли існує серйозна загроза її життю та життю дитини, а також в разі, якщо запліднення відбулось внаслідок зґвалтування.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram