В армійському середовищі необхідно сформувати здорове україноцентричне ядро, - Тягнибок

Серед завдань «Легіону Свободи» ‒ опіка над родинами загиблих та поранених, формування здорового україноцентричного ядра в армійському середовищі та створення мобілізаційного плану на випадок переходу війни в гарячу фазу.

Про це 11 березня 2017 року заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок під час установчих зборів Київського «Легіону Свободи».

«Сподіваюся, що діяльність «Легіону Свободи» сприятиме поширенню націоналістичних ідей в військовому середовищі. Адже ми маємо своє бачення розвитку держави. Грантожерські ліберальні організації намагаються формувати політичний порядок денний і загрожують здоровому розвитку країни не менше за олігархів і «бариг». Нам дуже болить, що після Революції Гідності Україна почала розвиватися не за тим напрямком, який було задано нацією. Ми, націоналісти, стоїмо на варті національних традицій і світоглядів. Ми задамо курс, за яким Україна піде після війни.

«Легіон Свободи» має чітку мету ‒ поширення націоналізму у військовому середовищі, обмін інформацією серед легіонерів, відстоювання соціальних прав.

Сподіваюся, що ЛС співпрацюватиме із молоддю, адже вояки можуть багато чого навчити нове покоління. Ще одним важливим завданням ЛС є формування мобілізаційного плану, адже ситуація на фронті загострюється. Розуміючи, що війна може повернутися до найгарячішої фази й ми не можемо собі дозволити бути розгубленими ‒ натомість керуватимемося чіткими орієнтирами.

Для реалізації наших намірів націоналісти мають здобути повну владу. Середовище легіону ми розцінюємо і як потенційних потужних політиків ‒ для тих, хто хоче йти у політику», ‒ підкреслив Олег Тягнибок.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm