В Австрії знесуть будинок де народився Гітлер ФОТО

В Австрії знесуть будинок, де народився Гітлер (ФОТО)

В австрійському місті Браунау-на-Інні зруйнують будинок, де народився лідер нацистської Німеччини Адольф Гітлер.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Вольфганг Сойотко, передає ТСН.

Повідомляють, що підвал, можливо, залишать, але зверху буде нова будова, яку віддадуть в користування благодійної організації або державного відомства.

Разом з тим зазначають, що, хоча виконавча влада вже санкціонувала це рішення, його ще мусить схвалити парламент. Заяві міністра передував тривалий процес узгодження в державних структурах, за результатами якого вирішили, що єдиний можливий варіант – вилучення будинку з виплатою компенсації власнику.

Зі свого боку, австрійська влада мотивувала свій намір тим, що не хоче допустити утворення в Браунау-на-Інні місця, якому б поклонялись неонацисти. Як відомо, будівлю, в якій народився Гітлер, нацисти викупили в 1938 році. Після падіння Третього рейху, в 1952 році дім повернули родині Поммер. У наступні роки в ньому розташовувалися різні гуманітарні установи, з 2011 року будинок пустує. Навпроти встановлено меморіал жертвам режиму Гітлера з написом «За свободу, мир і демократію. Не допустимо фашизму знову, мільйони загиблих просять нас про це».
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm