В Емені через військовий конфлікт загинуло 1400 дітей - ООН

ЮНІСЕФ закликає учасників конфлікту в Ємені дати дітям змогу навчатися. За даними Дитячого фонду ООН, через протистояння загинуло уже майже півтори тисячі дітей.

Війна у Ємені спричинила загибель близько 1400 дітей, ще сотні - поранені, багато шкіл були закриті, повідомили в середу, 11 січня, у Дитячому фонді ООН, ЮНІСЕФ, інформує «DW».

"Замість навчання діти бачать смерть, війну та руйнування", - заявляє відповідальна представниця організації Мерітксель Реланьйо.

Фонд закликає усіх учасників конфлікту в Ємені, де точиться боротьба між підтримуваними Іраном повстанцями та коаліцією на чолі з Саудівською Аравією, захистити дітей та припинити атаки на школи. Заява організації пролунала після авіаудару коаліції поблизу школи на підконтрольній повстанцям території. За даними ЮНІСЕФ, через напад загинула одна дитина.

Нагадаємо, що коаліція арабських країн на чолі з Саудівською Аравією підтримує лояльні до президента Абда Раббо Мансура Хаді сили. Останньому протистоять повстанці-хусити і військові, віддані екс-президентові Алі Абдуллі Салеху. Збройне протистояння у Ємені триває з вересня 2014 року. 

Нині країна поділена між шиїтами-хуситами, котрих підтримує Іран, адміністрацією Хаді та "Аль-Каїдою на Аравійському півострові".

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram