В Ісландії знімають фільм «Жінка на війні» за участю України

Відомий ісландський режисер Бенедикт Ерлінгссон розпочав зйомки французько-ісландсько-українського фільму «Жінка на війні», проект якого став переможцем десятого конкурсного відбору Державного агентства з питань кіно.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«Зйомки триватимуть 8 тижнів та охоплять різні локації в Ісландії, а фінал буде відзнятий в Україні. Очікується, що виробництво стрічки буде завершене навесні 2018 року», – ідеться в повідомленні.

Фільм «Жінка на війні» продюсують Маріанн Слот і Карін Лебланк (Slot Machine, Франція), Бенедикт Ерлінгссон (Gulldrengurinn, Ісландія) у копродукції з Сергієм Лавренюком (Solar Media Entertainment, Україна), Бергстейнном Бйоргюльфссоном (Koggull, Ісландія), Біргіттою Бйорнсдоттір (Vintage Pictures, Ісландія).

Героїня стрічки Халла – самотня жінка, диригент хору, їй під п’ятдесят. Також вона заповзята захисниця довкілля з позивним «Горянка», котра веде одноосібну війну, саботуючи роботу алюмінієвої промисловості в Ісландії, що призводить до зміни клімату. Однак під час планування свого найбільшого акту вандалізму Халла отримує листа, який змінює все. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено. На неї чекає маленька дівчинка в Україні.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram