В лікарні Дніпра прийшли до тями троє важкопоранених військовослужбовців ВІДЕО

В лікарні Дніпра прийшли до тями троє важкопоранених військовослужбовців (ВІДЕО)

Трьох важкопоранених бійців із зони бойових дій доправили до Дніпра на вихідних, 9-10 червня. Всі нині перебувають у реанімації лікарні імені Мечникова.

Про це інформує 5 канал.

Як зауважив головний лікар дніпровської лікарні Сергій Риженко, всі троє бійців – у тяжкому стані.

У 31-річного бійця кульове поранення ніг, перебиті артерії та велика крововтрата. У 55-річного армійця мінно-вибухові ураження. Уламками йому відтяло пальці рук, крім того, є черепно-мозкова травма.

Найтяжчий з військовослужбовців – 23-річний сапер Олександр. Він натрапив на ворожу міну-пастку при розмінуванні дороги. У бійця поранення голови, опік обличчя та шиї. Також в оці залишається уламок, після стабілізації стану його видалятимуть офтальмологи.

«Я концентрував увагу на міні, яку бачив, і виходить, що зачепив невідомий предмет. Він розірвався в мене під ногами. Я, чесно кажучи, не зрозумів, як стався цей вибух», – пояснив травмований військовослужбовець Олександр.

«Всі троє вкрай тяжкі. Зараз проявляються елементи свідомості і вони почали говорити. При надходженні тяжкість була в усіх однакова – критична», – каже головний лікар Риженко.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm