В нас чудова команда зібралася. Всі дуже сильні, - учасник «Ігор Нескорених»

Я ще з дитинства займався стрільбою з лука. Потрапив до складу збірної України та здобув «золото» на чемпіонаті світу у 2000 р. Тепер виборюватиме перемогу для України на «Іграх Нескорених».

Про це у коментарі кореспонденту «Вголосу» розповів чемпіон світу зі стрільби із лука серед юніорів, учасник збірної України на «Іграх Нескорених» Дмитро Афанасєв.

Він розповів також, що з 2014 року у складі 24-ї механізованої бригади воював на Луганському напрямку. Отримав мінно-вибухове поранення біля Луганського аеропорту. Після реабілітації знову повернувся на фронт. У 2015 році демобілізувався. А вже цього року йому запропонували випробувати сиди у змаганнях в Канаді.

«У Торонто змагатимуть у стрільбі з лука та легкій атлетиці. На Ігри прямую за золотом, - зазначив він. - Загалом у нас чудова команда зібралася. Ці люди дуже сильні. Вони не кажуть, що «я інвалід, буду лежати вдома і нічого не робити», а займаються чимось. Вважаю, що це вже досягнення. Жага до перемоги є в кожного учасника».

Як писав «Вголос», сьогодні, 27 липня, у Львові, на лучному полі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, відбулося показове тренування спортсменів, які братимуть участь в міжнародних спортивних змаганнях військових «Ігри Нескорених-2017».

Нагадаємо, наприкінці вересня 2017 року в місті Торонто (Канада) відбудуться Всесвітні Ігри Нескорених (Invictus Games) для поранених військовиків. Вперше у таких змаганнях візьме офіційну участь й збірна команда України. Львівщину представлятимуть майстер спорту міжнародного класу Дмитро Сидорук, підполковник Національної гвардії України, чемпіон світу зі стрільби із лука серед юніорів Дмитро Афанасєв, парамедик з «Айдару» Катерина Михайлова та боєць АТО Роман Паньченко.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram