В Одесі псевдокомунальники жорстоко вбили чоловіка

У Шеченківському районі Одеси сталося жорстоке вбивство. Як розповіли в обласному відділенні поліції, жертвою злочинців стало подружжя.

«До чергової частини надійшло телефонне повідомлення одесита, про те, що з квартири його сусідів чути шум і бійку, а на сходовому майданчику в під'їзді кров. За словами потерпілої відомо, що зловмисники були одягнені в жилети комунальників і пояснили свій візит перевіркою лічильників. Після того, як господарі відкрили вхідні двері, заштовхнули їх до квартири і зв'язали липкою стрічкою. Заволодівши мобільним телефоном, вони зникли в невідомому напрямку», – повідомили правоохоронці.

Злочинці жорстоко побили жертв, в результаті чого 68-річний чоловік від отриманих травм помер. За вчинення вказаного кримінального злочину поліцейські за прикметами розшукують трьох чоловіків слов'янської зовнішності віком 25-27 років: перший – зростом 165-170 см, карі очі, обличчя овальне, середньої статури, був одягнений в чорну куртку, чорні штани, чорну шапку та салатовий жилет комунальної служби, в руках тримав чорний планшет, другий чоловік був одягнений в чорну куртку, помаранчевий жилет комунальної служби, чорні штани і чорну шапку, третій злочинець був також одягнений у все чорне. Точніші прикмети встановлюються.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm