В Одесі третій день відключені українські телеканали

Практично усі оператори кабельного телебачення Одеси з 00:05 год. 1 січня припинили транслювати центральні українські телеканали. Мешканці Одеси повідомляють, що більшість кабельних операторів досі цю проблему так і не вирішили. І таких каналів як «1+1», Інтер, «Україна», СТБ тощо одесити дивитися не можуть.

Як пише «Думская», у сітці мовлення залишились лише «Перший національний» та «Рада».

Відтепер з переліку каналів, обов’язкових для трансляції у кабельних мережах, виключені 16 національних ефірних телеканали, і операторам мереж доведеться укладати з ними угоди, вносити авансову оплату (з розрахунку приблизно 2,5 грн. на місяць за кожного користувача).

«Одеські оператори стверджують, що ці зміни обійдуться їм у 1,5 млн грн щомісяця. Другий варіант - підвищити абонентську плату на 30%, що теж не вихід із ситуації. У зв'язку з цим провайдери вирішили з нового року відмовитися від трансляції центральних комерційних телеканалів», - пише одеське видання.

Натомість журналістка з Одеси Олена Балаба процитувала на своїй сторінці у Facebook, один з дописів: «…Я точно знаю, що господарі нашого провайдера порахували, скільки це коштує для їх кишені, поматюкалися, плюнули і були ГОТОВІ платити ці гроші в розрахунку від заявлених 5 грн з абонента. Але потім почитали договори, які їм недбало накидали на електронку. У тих договорах - в односторонньому порядку можливість збільшення вартості пакета, повний контроль над господарською діяльністю, і штраф захмарний за найменші порушення. З такими методами за 2-4 роки у них просто заберуть їх бізнес. На переговори з боку центральних олігархічних каналів ніхто не йде. Крім того, за різними оцінками ця плата операторів становить не більше 1-3% їх доходів - тобто тут справа принципу».

Одеські журналісти підкреслюють, що таким чином держава Україна втрачає і так далеко не ідеальний інформаційний простір в головах людей на південному сході. І це дуже погано, оскільки «Росія недаремно вішає третій супутник над Україною з відкритим доступом зі всім своїм лайном».

«Я розумію: децентралізація. Я розумію: бардак і жадібність багатих і дуже багатих. Я розумію - фіг з ними. Але ДЕ, я вас питаю, Мінінформполітики у воюючій країні і всі інші комітети по радіо і ТБ? Де всі ці чиновники?», - обурюється Балаба.

 

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm