В Одеський порт зайшов есмінець Італії

Сьогодні вранці на 15-му причалі Одеського морського вокзалу пришвартувався італійській есмінець «Луіджі Дуранд Де Ла Пенне».

Про це повідомляє УНН.

Представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України з 4 до 7 вересня проведуть низку спільних заходів з італійськими колегами. Візит італійського корабля під командуванням капітана 1 рангу Фабріціо Руттері відбуватиметься в рамках навчальної практики курсантів Академії Військово-морських сил Італії (м. Ліворно).

«Програма візиту передбачає, зокрема, протокольну зустріч у Командуванні ВМС ЗС України, відвідування «Луіджі Дуранд Де Ла Пенне» особовим складом Інституту ВМС НУ ОМА та військово-морського ліцею. У свою чергу, курсанти Академії ВМС Італії (м.Ліворно) побувають з ознайомчою екскурсією на фрегаті «Гетьман Сагайдачний» та в Інституті ВМС НУ ОМА. В один із днів візиту українські військові моряки спільно з італійськими колегами здійснять перехід на катері до місця загибелі італійського корабля «Альберто Ракіа», де покладанням вінка на воду вшанують пам'ять полеглих військових моряків», – повідомили у прес-центрі Командування ВМС ЗСУ.

Військові моряки двох країн також проведуть дружній турніру з футболу між командами курсантів Інституту ВМС НУ ОМА та командою курсантів Академії ВМС Італійської Республіки. Подібні візити до порту Одеси італійських кораблів стають традиційними – як повідомлялося, минулого року місто відвідало навчальне судно «Полінуро» з курсантами на борту.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram