В одній із унікальних львівських памяток архітектури відреставрують балкон ФОТО

В одній із унікальних львівських пам'яток архітектури відреставрують балкон (ФОТО)

23.10.2017 16:17
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
У Львові, у будинку-пам'ятці архітектури, що на вул. Чупринки, 50-52, розпочали відновлення наріжного балкону. На відновлювально- реставраційні роботи виділили 1,3 млн грн.

Про це під час брифінгу у понеділок, 23 жовтня, розповіла начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, передає кореспондент «Вголосу».

Зазначимо, будинок-замок на вул. Генерала Чупринки, 50-52 є пам'яткою архітектури початку ХХ ст. Його спроектував відомий архітектор Юзеф Сосновський. Цікавим в архітектурному плані є наріжний кутовий балкон-лоджія з елементами, які нагадують венеційське палаццо.

За словами Лілії Онищенко, такого стилю будинків цього періоду у Львові немає. У цьому приміщенні, зокрема, збереглась велика тераса. Під час будівництва використали найновіші матеріали, також розписи, частина з яких вже зруйнувалась.  

«Ще кілька років – і ми б цей балкон втратили, оскільки він руйнувався дуже швидко. Тому реставраційні роботи виконуватимуть ретельно і довго. Об'єкт відновлюватимуть ще й у 2018 році», – зазначила вона.

Також посадовець зазначила, що виділених на роботи коштів не вистачить через значні руйнування об'єкта. Тому реставратори ще підраховуватимуть, яку суму потрібно додатково на роботи. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram