В офісі «Укрспирту» проводять обшук

У центральному офісі ДП «Укрспирт» і на місцях роботи підприємства сьогодні, 17 червня, проводять слідчі дії з перевірки ведення діяльності в 2014 році.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Укрспирту».

«Обшук проводять відповідно до постанови суду від 2 червня 2015 про надання дозволу на проведення обшуку нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Київ, вул. Бориса Грінченка. Суд постановив, що метою проведення обшуку є виявлення і фіксація відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення і майна, яке було видобуто в результаті його вчинення шляхом вилучення предметів і документів, а саме: журналу ввезення товарно-матеріальних цінностей за період 2014 року; журналу обліку сировини за період 2014 року; довідок про рух сировини при виробництві спирту за період 2014 року й інших за певними контрагентами ДП «Укрспирт», – ідеться в повідомленні.

Обшук проводять на предмет перевірки документів та електронних носіїв, які містять інформацію про фактичний товарообіг «Укрспирту» за 2014 рік.

Нагадаємо, раніше ГПУ оголосила керівництву ДП «Укрспирт» підозру в розкраданні 500 млн грн.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram