В окупованому Севастополі силовики провели рейди у помешканнях українських військових

В анексованому Севастополі співробітники російської поліції в супроводі людей у штатському відвідали всі квартири в будинку №17 на провулку Новікова в Балаклаві, де проживають сім'ї військовослужбовців ВМС України та військові пенсіонери.
Обшуки проходили ввечері понеділка, 18 вересня. Про це Крим.Реалії повідомили дружини українських офіцерів, які не зрадили присяги й зараз проходять службу на материковій частині України.

За їхніми словами, напередодні приблизно 19 години двоє співробітників російської поліції і ще двоє в осіб у цивільному обійшли всі квартири будинку і провели бесіди з мешканцями. Зокрема, силовики запитували у людей, чи знають вони, що проживають у службовому житлі, цікавилися, скільки людина проживає в квартирі і де зараз перебуває глава сімейства.

Поліцейські пред'являли службові посвідчення, але про причини перевірки не повідомляли. У мешканців вимагали паспорти й перевіряли реєстрацію. Також поліцейські детально розпитували про сусідів: хто проживає, хто виїхав і де зараз перебуває.

Співробітники в цивільному в бесідах не брали участь і не представлялися. За словами мешканців, раніше вже була спроба виселити одну з сімей із службової квартири, але права на житло вдалося відстояти в суді.

40-квартирний будинок №17 на провулку Новікова в Балаклаві був побудований для ВМС України і зданий в експлуатацію наприкінці 2003 року. У ньому в службових квартирах проживають сім'ї українських військовослужбовців і сім'ї військових пенсіонерів. Будинок перебував на балансі ВМС України. Частина квартир була приватизована до 2014 року. Після анексії Криму Росією будинок передали на баланс Міністерства оборони Росії. Зараз люди, які в ньому проживають, не мають можливості приватизувати службове житло, оскільки це не передбачено російськими законами.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними й засудили дії Росії. Країни Заходу ввели рядзапровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова й називає це «відновленням історичної справедливості».

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm